Aafrika köök on kiiresti kasvav hoog maailma kulinaarsetel etappidel. Põhja-, lääne- ja Ida-Aafrika vürtsikastest roogadest pärit lõunaosas asuvatest jahilauastest on kogu maailmast valik kogu maast. Hiljuti jagasime meie Ameerika Ühendriikide tipp-aafrika restoranide nimekirja. Allpool on loetelu teistest maailma paikadest asuvatest tipp-aafrika restoranidest:

Waly-Fay, PARIS

Pariisi südames asuv Senegali restoran Waly-Fay. Restorani köök on enamasti Senegali, mõjutades Prantsusmaa, Portugali ja Põhja-Aafrika. Menüüst on populaarne toiduained Accras de Morue, mis on tursapritsid, mida saab valmistada kaladega või köögiviljadega ja mida serveeritakse söögiisu järgi, samuti serveeritakse söögiisu Boudini kreoli, mis on ka vorstid, ja Thiep bou dièn, mis on Senegali rahvuslik roog, mis koosneb riisi, kala, tomatikastme ja köögiviljade, nagu kapsa, porgandi ja kassava. Restorani muu allkirja tassi on Aloco, mis koosneb kalandukastadest ja tsitrus-tomatikastmes serveeritud praetud kanaasikestest. Pakutakse ka rummi ja veine. Hiljutine TripAdvisori ülevaade kirjeldab, et seade on tänapäevane ja hinna väärtust hinnates, lisades, et toit on hea, ma olen maitsnud esimest korda ndolé veiseliha, kartongi-kartulit ja hiibisiku mahla. Soovitan seda sõpradele. ”
Toiduainete hinnad ulatuvad 5 dollarilt 23 dollarini.

Nuria, MADRID
Restaurante Etiope Nuria on Etioopia restoran Madridis Hispaanias. See pakub autentset Etioopia kööki, sealhulgas Etioopia teed ja kohvi, samuti Etioopia imporditud toiduga valmistatud toitu. Allkirja toidudesse kuuluvad Doro Wot Etioopia rahvusroog, mis koosneb hautatud kana punase piprakastetisest, wot yebegist, mis koosneb vürtsidest, berberitest ja gomeenist, mis on vürtsidega spinat. Restoranis pakutakse signatuuri joogi nimega tej, mis on käsitöömee-vein ja kohvi tseremoonia, kus kohvi valmistajad traditsioonilises Etioopia kleit toodavad klientidele värsket kohvi.

Massai, BERLIN

Massai restoran on kogu Aafrika toidustarest, mis hõlmab üle kogu mandri allkirjanäidiseid nagu näiteks läänepoolne kassaav või fufu, idast pärinev juurvilja või berbere kaste, lõunast kudu või jaanalaud ja põhjapoolsest kuskusest. Restorani toidud sisaldavad 3-käigulist Mama Africani sööki, mis koosneb hirssist ja köögiviljamahust, kikerpähklitest ja ulukilihast, nagu näiteks antiloop 23 dollarist, eksootiline liharoog, mis koosneb sellistest lihast nagu kuivatatud veiseliha või bilitongi, springboki ja krokodilliga alates $ 35 ja Massai eriline, mille koostis on scampi, kudu selja, maguskartuli ja maniotiga 27 eurot.

restoran KIZA, DUBAI

Kiza on kogu-aafrika toidu- ja meelelahutuskeskus, mis sulatab suurepäraseid söögikohti koos salongi kogemustega. See loodi aastal 2012 kui juhuslik söögituba ja meelelahutusbränd, kuid see kasvas kiiresti, et hõlmata peeneid eineid, muusikat, moe, kunsti ja meelelahutust. Dubai pealinnas asuvas lipulaevas restoranis pakutakse üleaafrikalise teemaspetsiifilist menüüd, mis koosneb erinevatest populaarseistest roogadest üle kogu maailmajao. Toidud hõlmavad Senegali jahilindu, Tansaani pilast, mis koosneb vürtsikast kuubisest veiselihast, Maroko lamba tagiinist ja Lõuna-Aafrika päritolu veinist, mis on maitsestatud veiseliha. Restoranide hinnad ulatuvad 4 dollarilt kuni 161 dollarini. Baaris pakutakse erinevaid kvaliteetseid veine ja kangeid alkohoolseid jooke. Eraldi söögituba on saadaval privaatsetes einestamisvõimalustes, äritegevuses olevates kohtades, tootetellimustel ja väikestes ühiskondlikes üritustes vastavalt vajadusele.

280 kraadi, LONDON

280-kraadine restoran ja baar on igakülgne autentsed Aafrika kogemused Londonis, kus pakutakse head toitu ja häid Afrobat’i helisid, mis on ideaalsed meeldiva sotsiaalse kogemuse loomiseks. Toidukauplejad saavad nautida restoranipäevi, mis sisaldab 7 dollarit lõunat, mis koosneb jollof-riisist, praetud riisist, riisist ja veiseliha või kanaliha serveeritud söögikartust. Menüü sisaldab ka teisi aafrika roogasid: praetud jamsu, grillitud kala, mida serveeritakse praetud juurvilja ja säga piprasuppiga. Toiduainete hinnad ulatuvad 2 dollarilt 28 dollarini.

Abipalved Aafrika köök, DUBLIN

Huvitav Aafrika köök on Aafrika söögikoht, mis asub Dublini kesklinna südames. Restoranil on ka salongi- ja baariruum ning menüü koosneb peamiselt Nigeeria toidudest, populaarselt jamssist, praetud rosinist ja Suyast, mis on röstitud kohupiima liha. Baaris pakutakse Nigeeria õlle nagu Star Lager hinnaga 6 kuni 8 eurot. Toiduainete hinnad ulatuvad 11 dollarilt 16 dollarini.